Nowe smartwatche Fossil bez Snapdragona Wear 4100

Do sieci wyciekły pierwsze szczegóły specyfikacji nowych smartwatchy firmy Fossil. W nadchodzących modelach nie pojawi się jednak nowy procesor Snapdragon Wear 4100.

Gdy Qualcomm zapowiadał swój najnowszy procesor Snapdragon Wear 4100 podkreślał, że jest to platforma dla smartwatchy nowej generacji. Niestety nie wszystkie nowe zegarki, które niebawem pojawią się na sklepowych półkach, będą ją posiadały. Na pewno nie znajdziemy go w najnowszych produktach firmy Fossil.

Serwis 9to5Google na stronie Bluetooth SIG natrafił na nowe dokumenty świadczące o tym, że wspomniana firma przygotowuje pięć nowych zegarków. Będą to urządzenia o numerach modelowych DW11F1, DW11F2, C1NF1, C1CF1 oraz C1EF1.

Znalazły się tam również częściowe informacje dotyczące ich specyfikacji technicznej. Wynika z nich, że szósta generacja sprzętu będzie miała taki sam procesor jak piąta. Sercem zegarków nie będzie więc Snapdragon Wear 4100, jak początkowo sadzono. Oczywiście nie oznacza to, że produkty zaoferują słabszą wydajność, ale nie będą miały funkcji zapewnianych przez nową generacją platformy Qualcommu.

Na razie nie wiemy co jeszcze zaoferują i musimy poczekać na oficjalną prezentację sprzętu.

Fossil

Źródło

You may also like...