Nowoczesny soundbar Xiaomi Soundbar 3.1ch trafi na zachodnie rynki

Xiaomi potwierdziło plany międzynarodowej premiery najnowszego soundbara Xiaomi Soundbar 3.1ch. Na razie nie znamy daty debiutu, ani oficjalnej ceny tego nowoczesnego głośnika.

Xiaomi już jakiś czas temu rozszerzyło swój asortyment o sprzęt RTV, oferując całkiem niezłe telewizory. Producent ma także sprzęt audio i całkiem niedawno wprowadził na chiński rynek najnowszy soundbar Xiaomi Soundbar 3.1ch.

Sprzęt dostępny był dotychczas tylko w Państwie Środka, ale marka właśnie potwierdziła plany jego międzynarodowej premiery. Na razie nie zdradziła jednak kiedy możemy spodziewać się go na zachodnich rynkach, ani też ile trzeba będzie za niego zapłacić.

Z tego co wiemy, to sprzęt obsługuje Dolby Audio oraz DTS Virtual X, oferując wirtualny dźwięk przestrzenny. Współpracuje również z bezprzewodowym subwooferem odpowiadającym za niskie tony, a łączna moc muzyczna tego zestawu to 430 W.

Sprzęt jest także bardzo nowoczesny i wygodny w obsłudze. Głośnik posiada bowiem system parowania jednym przyciskiem z urządzeniami mobilnymi, wykorzystujący moduł NFC. Natomiast do sterowania głośnością służą przyciski umieszczone na szczycie obudowy. Całość jest przy tym bardzo elegancka i stylowa.

Nie wiadomo jednak jakie głośnik będzie miał złącza. Prawdopodobnie można oczekiwać HDMI, AUX, a także optycznych portów, jak również technologii Bluetooth. Być może producent wyposaży go również w system mocowania na ścianie, aby pasował do telewizorów.

Xiaomi Soundbar 3.1ch

Źródło

You may also like...