Nowy model smartfona Vertu z usługą Concierge

Brytyjska marka Vertu znana jest z produkcji telefonów komórkowych przeznaczonych dla najbogatszych i jednocześnie najbardziej wymagających klientów. Jej nowy model Vertu Ti, to wyjątkowy pokaz kunsztu najlepszych rzemieślników.

Vertu Ti to sprzęt z najwyższej półki, charakteryzujący się wykonaną z tytanu, polerowaną obudową zdobioną skórą aligatora, albo też czerwonym złotem oraz szafirowym szkłem chroniącym ekran. Jego systemem operacyjnym jest Android 4.0 Ice Cream Sandwich, wyposażony w kilka wyspecjalizowanych aplikacji. Jedna z nich to usługa Concierge. To specjalny asystent, który może nam zarezerwować pokój w luksusowym hotelu, stolik w restauracji lub zaoferować wiele innych usługi.

Vertu Ti od strony technicznej nie jest może sprzętem porównywalnym do Galaxy S4, ale też nie ma tragedii. Wyposażono go w 1,7 GHz procesor, 8 Mpix kamerę tylną z dwoma diodami LED doświetlającymi zdjęcie, a także 1,3 Mpix kamerą przednią do wideo rozmów. Nasze kontakty, filmy, zdjęcia lub muzykę możemy natomiast przechowywać w 64 GB pamięci użytkowej.

Telefony Vertu do tanich nie należą, więc model Ti także kosztuje niemało. W podstawowej wersji to wydatek 19,900 USD.

Źródło: Vertu.com

You may also like...