Nowy OLED Samsunga to dwa telewizory w jednym

Jeśli w związku z cyfryzacją sygnału naziemnego, nosicie się z zamiarem zmiany telewizora na lepszy model, to Samsung już za kilka dni wprowadzi do sprzedaży swego najnowszego OLED’a w rozmiarze 55-cali.

Odbiornik ten mieliśmy okazję dokładnie obejrzeć podczas styczniowych targów CES w Las Vegas, a teraz będzie dostępny w Korei Południowej. Niestety, jak na nowinkę technologiczną przystało, Samsung ES9500 wyciśnie nasz portfel niczym gąbkę, gdyż kosztuje aż 9000 dolarów.

Ale w zamian dostajemy sprzęt najwyższej klasy z funkcją Smart Content, a także opcją dual view, dzięki której dwie osoby mogą oglądać różne kanały na pełnym ekranie. W ten sposób możemy zapomnieć o rodzinnych kłótniach o to, kto dziś używa telewizora, czy mamuśka pragnąca obejrzeć 5256 odcinek ulubionego serialu, czy tatuś który chciałby rzucić okiem na jakiś meczyk.

Póki co nie wiadomo kiedy odbiornik trafi na zachodnie rynki, ale miejmy nadzieję, że Samsung nie każe nam zbyt długo czekać na tę informację.

Źródło: Sammyhub.com

You may also like...

1 Response

  1. Andrzej pisze:

    Nie wiem czy bylbym w stanie go ogarnąć. Za dużo bajerów. I jeszcze ta cena – 9000 dolarów. Nie wiem kogo było by na niego stać. Dobry sprzęt taki 42 cale z 3D i ambilightem można dostać już za 2500 zł.