Nowy screen z pierwszego DLC do Battlefield 1

DICE zaprezentowało nowy obrazek pochodzący z pierwszego DLC przygotowywanego do gry Battlefield 1. Rozszerzenie They Shall Not Pass zapowiedziane w czerwcu, wzbogaci grę o francuskie wojska.

Wydana jesienią bieżącego roku gra Battlefield sprzedaje się rewelacyjnie, zaś Electronic Arts zamierza zadbać o to, by popularność najnowszej strzelanki przez dłuższy czas utrzymywała się na bardzo wysokim poziomie.Dlatego planuje wzbogacić ją o kilka dodatków, które zwiększą atrakcyjność gry poprzez dodatnie nowych rodzajów wojsk, broni oraz map, na których toczą się starcia. Pierwszym rozszerzeniem będzie They Shall Not Pass, które zostało zapowiedziane już w czerwcu tego roku.

Wiemy jedynie tyle, że nowe DLC pojawi się w marcu przyszłego roku i wprowadzi do multiplayerowego gry francuskie wojska, których zabrakło w podstawowej wersji.Na razie możemy zobaczyć jeden z pierwszych szkiców koncepcyjnych zapowiadających nowy dodatek i prezentujący nowe bronie, który ma nam zaostrzyć apetyt. Dodam, że They Shall Not Pass będzie dodatkiem płatnym, a posiadacze pakiety Premium otrzymają go dwa tygodnie przed resztą graczy.

Jeśli nie posiadacie jeszcze Battlefield 1, to zachęcam do zakupu gry. Najtaniej dostaniecie ją na tej stronie. Tam też kupicie wiele innych gier w atrakcyjnych cenach.

Źródło: Twitter.com

You may also like...