Nowy smartfon Huawei P8 Max – maksymalne możliwości dla kreatywnych użytkowników

Dwa lata temu Huawei przedstawił w Londynie doskonale przyjęty przez użytkowników model P6 – pierwszy z serii autorskich smartfonów łączących inteligentne rozwiązania z piękną stylistyką. Koncern powraca do stolicy Wielkiej Brytanii, by zaprezentować swoje najnowsze urządzenia z serii P: przyjazny użytkownikom Huawei P8 oraz Huawei P8 Max.

Huawei P8 Max posiada wszystkie najlepsze cechy modelu P8, oferując jednocześnie aż 6,8 calowy wyświetlacz i dłuższy czas pracy na baterii. P8 Max łączy z P8 elegancki design i niezwykły aparat
z możliwością ustawienia długiego czasu naświetlania, który pozwala na robienie zdjęć „malowanych światłem”. Połączenie tych funkcji zapewni użytkownikom jeszcze większe możliwości.

Huawei P8 Max wyposażony został w technologię oszczędzania energii oraz poboru mocy, która zapewnia wyjątkowo długą żywotność baterii. Zastosowane rozwiązanie pozwala m.in. na oglądanie zapisanych na urządzeniu filmów nawet przez ponad 15 godzin.

Przednia i tylna kamera Huawei P8 Max przetwarzają obraz w systemie 5 + 13 megapikseli. Tylni aparat wyposażony jest dodatkowo w optyczną stabilizację obrazu mini SP, a zastosowanie podwójnej diody LED pozwala wydobyć żywe kolory podczas robienia zdjęć w nocny. Narzędzia takie jak możliwość robienia zdjęć trybie długiej ekspozycji tzw. „malowanych światłem” oraz zaawansowane funkcje nagrywania filmów stanowić będą inspirację dla użytkowników i pozwolą na tworzenie własnych dzieł sztuki.

Huawei P8 Max wykorzystuje pierwszą na świecie, uproszczoną technologię pojedynczej anteny sieci 4G, która zapewnia silny odbiór sygnału przy jednoczesnym zachowaniu kompaktowego rozmiaru obudowy smartfona. Większy brat modelu P8 wyposażony został w dwa sloty na kartę SIM obsługujących maksymalną prędkością transferu danych w sieci 4G na poziomie 300Mbps.

Większy ekran, bardziej wydajna bateria i rosnące marzenia
Huawei P8 max wyposażony jest w ekran wysokiej rozdzielczości wykonany w technologii OGS firmy JDI – największy wyświetlacz HD użyty w smartfonie na świecie. Grubość obudowy nieprzekraczająca 6.8 milimetrów sprawia, że smartfon jest niezwykle płaski i wygodny w codziennym użytkowaniu. P8 Max może pracować w trybie horyzontalnym, który daje możliwość wygodnego przeglądania treści,
a zaawansowana technologia uwydatniająca kolory sprawia, że ich odbiór jest lepszym doświadczeniem dla użytkownika.

Duży ekran P8 Max został wyposażony 6.8 calowy wyświetlacz zachowując przy tym niezwykłą smukłość obudowy ograniczoną do 6.8 milimetrów. Ponadto urządzenie zostało wyposażone
w baterię o mocy 4360mAh.

Unikalne funkcje robienia zdjęć dla zwiększenia kreatywności użytkowników
Huawei P8 Max posiada dwie kamery: przednią, o rozdzielczości 5+13 Mpixeli i tylną z 13 Mpixeli. Tylni układ przetwarzania obrazu, mini SP z 13 megapikseli, z optyczną stabilizacją obrazu zapewnia lepsze wykonanie zdjęć również w nocy. Czujniki RGBW redukują ilość szumów obrazu do minimum przy jednoczesnym zachowaniu wyrazistości i ostrości szczegółów. Technologia optycznej stabilizacji obrazu w Huawei P8 Max pozwola na zmniejszenie wartości przysłony o 2-3 stopnie, co zapewnia jaśniejszy i wyraźniejszy obraz w tych samych warunkach. Dodatkowo podwójna dioda flash nadaje prawdziwy kolor zdjęciom obiektów robionych w ciemnościach.

Huawei P8 Max oferuje swoim użytkownikom najlepsze narzędzie do malowania światłem oraz funkcje nagrywania filmów z opcją późniejszej edycji. Dodatkowe funkcje, takie jak automatyczne poprawianie wyglądu fotografowanych, tryb panoramiczny, specjalne tryby do robienia „selfies” oraz time-lapse, w połączeniu z dużym ekranem urządzenia, dają możliwość tworzenia i czerpania przyjemności z wolności kreowania osobistych dzieł sztuki.

W odróżnieniu od zwykłych telefonów, funkcja „malowania światłem” w Huawei P8 Max pozwala na wyświetlanie podglądu w czasie rzeczywistym i ręczne sterowanie przesłoną aparatu. P8 Max posiada również funkcję optycznej stabilizacji obrazu w tylnej kamerze, która umożliwia wykonanie doskonałej jakości zdjęć nawet bez użycia statywu, a unikalny, reżyserski tryb filmowania w P8 Max, umożliwia użytkownikom dzielenie się obrazem, który jest obecnie nagrywany. P8 Max posiada również opcję grupowego filmowania, w połączeniu z dwoma innymi telefonami z funkcją przełączania obrazu w locie.

Hyuawei’s Aesthetic Research Center z Paryża prezentuje najwyższe piękno
Po ponad półtorarocznym okresie projektowania, finalny wygląd Huawei P8 Max został wyselekcjonowany z ponad 70 różnych propozycji przygotowanych przez paryskie centrum Huawei Aesthetic Research Center. Tył urządzenia wykonany jest z jednolitej bryły piaskowanego metalu wykończonego elegancką teksturą. Całą obudowę smartfona wycięto z bloku aluminium lotniczego.

Czy kiedykolwiek zdarzyło Ci się przegrzać smartfona używając gier i aplikacji? Huawei P8 Max używa systemu rozpraszania ciepła, aby uniknąć przegrzewania się podzespołów. Wykorzystano w nim stopy metali o wysokim współczynniku przewodności termicznej, te same, które znaleźć można w markach samochodów Lexus czy BMW. Współczynnik przewodzenia ciepła jest dziesięciokrotnie wyższy niż przy użyciu stali nierdzewnej oraz 3,8 razy wyższy niż w aluminium, czyli stopach magnezu stosowanych w zwykłych telefonach.

Bezprzewodowa projekcja, drukowanie za pośrednictwem Bluetooth i dużo więcej
Smartfon Huawei P8 Max został wyposażony także w takie funkcje jak np. drukowanie poprzez Bluetooth, bezprzewodową projekcję oraz GPS z prawami do użytku komercyjnego. Dzięki nim obsługa wszelkich zadań biurowych stanie się jeszcze wygodniejsza. P8 Max można wyposażyć w innowacyjne, skórzane etui, które dzięki specjalnie umieszczonym mikrootworom, umożliwia sprawdzenie informacji o połączeniu przychodzącym i odebranie rozmów bez konieczności jego otwierania. Etui może służyć również za podstawkę do telefonu, co idealnie sprawdzi się podczas oglądania filmów.

Źródło: ogilvypr.pl

You may also like...