Nowy Xbox zostanie pokazany podczas targów E3 2019

Już za kilka dni zobaczymy co zaoferuje nam nowy Xbox. Według przecieków, kolejną generację swej konsoli, Microsoft zaprezentuje podczas targów E3 2019.

Od pewnego czasu widać coraz wyraźniej, że obecne model konsol najlepsze lata mają już za sobą i czas zastąpić je bardziej wydajnym sprzętem. Być może ten moment jest znacznie bliżej niż sądzimy i wkrótce udamy się do sklepu po najnowszą generację ulubionego sprzętu.

Kilka dni temu pisałem (https://technogadzet.pl/playstation-5-hitem-przyszlorocznej-gwiazdki/), że PlayStation 5 może trafić do sprzedaży już jesienią przyszłego roku. Wygląda na to, że Microsoft również szykuje nową wersję własnej konsoli Xbox. Najnowsze przecieki potwierdzają bowiem, że jej prezentacja odbędzie się już podczas nadchodzących targów E3.

Tak twierdzi jeden z użytkowników forum NeoGAF, mający ponoć kontakty w amerykańskim koncernie. Opublikował m.in., listę rzeczy, które amerykańska firma zamierza tam pokazać i nowa konsola również się na niej znajduje.

Oczywiście pamiętajmy, że nie jest to oficjalna zapowiedź prezentacji nowego sprzętu. Tym bardziej że, nie po raz pierwszy słyszymy pogłoski sugerujące premierę na E3 2019. W lutym pojawiły się przecieki informujące o prezentacji podczas targów aż dwóch nowych wersji konsoli. Jedna z nich nosi roboczą nazwę Lockhart, druga natomiast nazywa się Anaconda. Ponoć jedno z dwóch urządzeń ma być sprzętem pozbawionym napędu i działającym tylko w streamingu.

Za kilka dni przekonamy się na ile prawdziwe były te doniesienia. Targi E3 2019 rozpoczną się bowiem już 11 czerwca.

Xbox

Źródło: Neogaf.com

You may also like...