Nyko pokazało obudowy ładujące do iPhone’a

Smartfony Apple to mocny sprzęt z małymi bateriami, więc siłą rzeczy trzeba je często ładować. Można to sobie nieco ułatwić, kupując specjalne etui wyprodukowane przez firmę Nyko, które naładuje nam smartfona również poza domem.

Pierwszym z nowych produktów jest Power Shield zaprojektowane do iPhone’a 6 oraz iPhone’a 6s. Jest to euti wykonane z gumy, które nie tylko chroni sprzęt przed uszkodzeniami w wyniku wstrząsów czy też upadku, ale też ładuje jego baterię. W zależności od wersji produkt posiada wbudowany akumulator o pojemności 2500 mAh, 3000 mAh oraz 3500 mAh, a kosztuje 119,99 dolarów.

Drugi produkt nazywa się Power Shield Q i również został stworzony do iPhone’a 6 oraz iPhone’a 6s. Różnica w porównaniu do poprzednika jest taka, że wbudowany akumulator ma nieco mniejszą pojemność 2200 mAh, a dodatkowo wyposażono go w system pozwalający na bezprzewodowe ładowanie sprzętu. Ta obudowa kosztuje również 119,99 dolarów.

Najlepsze etui do smartfonów

Kolejnym z produktów Nyko jest obudowa Q Shield. Tutaj nie mamy już wbudowanej baterii, lecz jedynie system bezprzewodowego ładowania. Za te etui zapłacimy 59,99 dolarów. Ostatnią z nowości jest Power Shield Dock, czyli stacja dokująca, kompatybilna z obudowami, pozwalająca ładować równocześnie dwie baterie.

Nowe produkty pojawią się w sprzedaży już wiosną.

Źródło: Nyko.com

You may also like...