Modyfikacja PC w stylu Harley Davidsona

Stworzono już wiele modyfikacji obudów do pecetów, lepszych lub gorszych, jednak projekt autorstwa Wei Zhenga przebija je wszystkie. Jest to bowiem modyfikacja przeznaczona dla fanów Harley Davidsona, która swym wyglądem przypomina ten kultowy motocykl i nawet kosztuje bardzo podobnie.

Wei Zheng jest współzałożycielem firmy Micle, zajmującej się modyfikacjami pecetów, która ma już na swym koncie kilka ciekawych propozycji. Jej najnowsze dzieło przypadnie do gustu szczególnie fanom jednośladów, gdyż zostało wykonane w formie motocykla Harley Davidsona. Oczywiście nie całego, lecz jego silnika, wraz z bakiem, chłodnicą, a także układem wydechowym.

Jak widać na poniższych zdjęciach, dbałość o szczegóły jest bardzo wysoka i twórcy z pewnością włożyli sporo pracy w stworzenie tak niezwykłej obudowy. A jeśli macie wystarczająco dużo pieniędzy, możecie ją sobie kupić, wraz z wyposażeniem, które z pewnością wystarczy do uruchomienia Grand Theft Auto V w rozdzielczości 4K i 60 fps.

W środku znajduje się bowiem Intel Core i7-5960X Extreme Edition, płyta główna Asus ROG R5E, 32 GB pamięci RAM DDR4-3000 Kingstona, 960 GB dysk SSD wraz z 3 TB napędem HDD, dwie karty graficzne GeForce GTX 980 w trybie SLI, a całość chłodzona jest cieczą. Taki zestaw wraz z tą niezwykłą obudową kosztuje 9130 dolarów, czyli około 33 tysięcy złotych.

To topowa konfiguracja, ale jeśli ktoś nie ma tak dużych funduszy, może nabyć nieco tańsze zestawy za 2700 dolarów lub 3180 dolarów. Musicie się jednak pospieszyć, gdyż wyprodukowano tylko 99 egzemplarzy tej obudowy, a ich dostawcy do nabywców zaplanowano na czerwiec.

Źródło: Z.jd.com

You may also like...