Oficjalny render Galaxy Note 9 prezentuje wygląd telefonu

W sieci pojawił się oficjalny render Galaxy Note 9. Pokazuje nam jak wygląda finalna wersja nowego smartfona Samsunga, który 9 sierpnia będzie mieć swą oficjalną premierę.

Oczy całego świata skierowane są obecnie na Samsunga, który 9 sierpnia pokaże światu swój najnowszy flagowiec. Już teraz możemy jednak zobaczyć jak prezentuje się jego przedni panel, gdyż prezentuje go render Galaxy Note 9 opublikowany przez witrynę AndroidHeadlines.

Witryna twierdzi, że render można uznać oficjalny, gdyż pochodzi od zaufanego źródła zbliżonego do producenta, które woli jednak pozostać anonimowe. Zakładając że obrazek faktycznie przestawia ostateczną wersję telefonu, to widać sprzęt jest praktycznie identyczny z poprzednikiem i producent nie wprowadził w jego wzornictwie żadnych istotnych zmian. Mamy więc ekran Infinity Display rozciągający się od krawędzi do krawędzi, a także bardzo wąskie ramki na górze i na dole. Dolna jest nawet odrobinę węższa, co może potwierdzać plotki o obecności 6,4″ wyświetlacza zamiast 6,3″, jak jest w obecnym modelu.

Rozmieszczenie osprzętu w górnej części jest także praktycznie takie samo. Mamy więc przednią kamerę, skaner tęczówki, słuchawkę, czujnik zbliżeniowy oraz lampę LED. Na krawędziach znajdują się również przyciski włącznika, głośności oraz aktywujące asystenta Bixby.

Niestety render prezentuje tylko przedni panel, więc trudno powiedzieć jak wygląda tył telefonu. A to dość istotne dla użytkowników, którzy chcieliby wiedzieć gdzie znajduje się skaner linii papilarnych. W poprzednim modelu jest po prawej stronie kamer, co nie jest zbyt wygodnym rozwiązaniem i powoduje, że często trafiamy palcem w ich obiektyw. Wcześniejsze rendery nowego smartfona pokazywały jednak, że czytnik znajdzie się pod modułem kamery, ale to oczywiście były obrazki nieoficjalne.

Specyfikacja techniczna tego modelu jest już znana z wcześniejszych doniesień i wiemy, że Galaxy Note 9 dostanie 6,4″ ekran o rozdzielczości 2960 x 1440 pikseli o proporcjach 18,5:9. Pod maską umieszczony zostanie Snapdragion 845 z 6 GB RAM oraz 64 GB pamięci flash. Na tylnym panelu pojawi się też podwójna kamera z 12 MP sensorami, zaś z przodu będzie 8 MP sensor. Bateria ma z kolei mieć pojemność 4000 mAh.

To oczywiście informacje nieoficjalne, więc by poznać pełne wyposażenie nowego smartfona, musimy poczekać do przyszłego miesiąca.

render Galaxy Note 9

Źródło: Androidheadlines.com

You may also like...