Okai Neon Lite ES10 to lekka hulajnoga z programowanym podświetleniem

Na Starym Kontynencie można już zamawiać nową elektryczną hulajnogę Okai Neon Lite ES10. Sprzęt ma 30 km zasięgu i rozpędza się do 25 km/h.

Firma OKAI przyjmuje już w Europie przedpremierowe zamówienia na swą najnowszą hulajnogę elektryczną Neon Lite ES10. Pojazd charakteryzuje się minimalistyczna stylistyką, a także przyzwoitymi parametrami technicznymi, które czynią go bardzo użytecznym gadżetem.

Hulajnoga waży 15 kg i ma składaną aluminiową ramę, dzięki czemu staje się dużo wygodniejsza w transporcie. Producent wyposażył ją w podświetlony podest, którego kolor i rytm oświetlenia możemy personalizować. Natomiast klasa wodoszczelności IP55 gwarantuje ochronę przed zmienną pogodą. Można więc jeździć nią w deszczu, bez ryzyka uszkodzenia.

Zamontowany w ramie 300 W silnik pozwala rozpędzić się do 25 km/h, natomiast bateria wystarczy na przejechanie około 30 km. Producent zadbał też o wygodę użytkowania, montując na kierownicy uchwyt do montażu smartfona. Hulajnoga łączy się z telefonem za pomocą Bluetooth, więc na ekranie możemy zobaczyć m.in., aktualną prędkość oraz poziom naładowania akumulatora. Firmowa aplikacja pozwala także kontrolować ustawienia sprzętu.

Neon Lite ES10

Dodatkową zaletą jest bezkluczykowy dostęp do pojazdu, realizowany za pomocą specjalnej karty magnetycznej.

Neon Lite ES10 w przeliczeniu na złotówki kosztuje 3100 zł. Jeżeli już teraz złożymy zamówienie, możemy liczyć na rabat w wysokości 240 zł. Więcej informacji na temat hulajnogi uzyskacie bezpośrednio na stronie producenta.

Gdybyście szukali innego modelu hulajnogi elektrycznej, to na tej stronie zapoznacie się z szeroką ofertą modeli.

Źródło

You may also like...