One UI 6.1 wkrótce trafi na kolejne smartfony; jednym z pierwszych będzie Galaxy S23

Zgodnie z obietnicą, Samsung udostępni najnowszą nakładkę interfejsu One UI 6.1, również starszym smartfonom. Kolejnym modelem będzie Galaxy S23, który otrzyma ją jeszcze w tym miesiącu.

Jak dotąd jedynymi smartfonami, które mają dostęp do najnowszej firmowej nakładki One UI 6.1, są modele z rodziny Galaxy S24. W lutym Samsung obiecał jednak, że interfejs otrzymają także starsze smartfony i już niebawem zamierza rozpocząć jego dystrybucję. Jednym z pierwszych urządzeń, które mogą się go spodziewać, jest seria Galaxy S23.

Samsung wprawdzie nie opublikował żadnych informacji na temat dat udostępnienia interfejsu poszczególnym modelom. Firma zapewniła jedynie, że użytkownicy starszych telefonów mogą się jej spodziewać w pierwszym półroczu. Najnowsze doniesienia sugerują jednak, że dystrybucja ruszy jeszcze w tym miesiącu, a w pierwszej kolejności nakładkę otrzymają urządzenia z 2023 roku. Będzie to m.in. seria Galaxy S23, składane modele Galaxy Z Fold 5 oraz Galaxy Z Flip, a także tablet Galaxy Tab S9. Na razie oczywiście otrzymają ją użytkownicy z Korei Południowej, a dopiero później dotrze do Europy.

One UI 6.1 jest jedną z największych aktualizacji, jakie Samsung stworzył w ostatnim czasie. Dostarcza bowiem nowe funkcje oparte na sztucznej inteligencji, które nie tylko w czasie rzeczywistym tłumaczą rozmowy oraz wiadomości tekstowe. Ułatwiają również edycję wykonywanych zdjęć, a także dostarczają wiele innych, niezwykle przydatnych narzędzi.

One UI 6.1
Źródło: Samsung

You may also like...