OnePlus 5 wkrótce zniknie z rynku

Przedstawiciele firmy OnePlus potwierdzają, że OnePlus 5 niebawem zniknie z rynku. Po wyczerpaniu zapasów, nie będzie go można już kupić.

OnePlus to stosunkowo mała firma, która nie ma tylu zasobów, by oferować równocześnie kilka modeli smartfonów. Dlatego po wprowadzeniu do sprzedaży nowego sprzętu, produkcja poprzednich modeli jest kończona, a urządzenia są wycofywane ze sprzedaży.

Taki sam los czeka wkrótce także OnePlus 5. Kilka dni temu producent zapowiedział model OnePlus 5T, który niebawem wejdzie do sprzedaży, więc poprzednik zostanie uśmiercony. Potwierdził to Vikas Aggarwal, główny manager indyjskiego oddziału firmy. Przedstawiciel producenta wyjaśnił, że telefon zostanie wycofany ze sprzedaży po tym, gdy sprzedadzą się już wszystkie jego egzemplarze.

Nie wiadomo jednak ile zostało ich w magazynach, więc może to oznaczać, że model będzie w ofercie jeszcze przez jakiś czas. Nie można też wykluczyć, że producent przygotuje jakąś atrakcyjną promocję i obniży jego cenę, by szybciej pozbyć się zapasów.

OnePlus 5

Źródło: Indianexpress.com

You may also like...