Samsung potwierdza model Galaxy X

Na oficjalnej stronie Samsunga pojawiła się strona Galaxy X. To jednoznacznie potwierdza istnienie produktu, będącego pierwszym składanym smartfonem.

Kilka firm wprowadziło już na rynek składane smartfony, a jednym z modeli, który pojawił się niedawno w sklepach jest ZTE Axon M. Samsung również ma taki sprzęt w planach, lecz w odróżnieniu od innych urządzeń, będzie to składany smartfon z prawdziwego zdarzenia, wyposażony w elastyczny ekran OLED.

O modelu Galaxy X słyszeliśmy już parokrotnie, lecz jego istnienie nie zostało dotąd oficjalnie potwierdzone. Teraz się to zmieniło, gdyż na oficjalnej koreańskiego oddziału Samsunga, pojawiła się jego strona. Przeznaczona jest dla modelu SM-G888N0, a taki właśnie numer ma według koreańskiej NRRA (National Radio Research Agency).

Niestety na stronie nie znajdziemy żadnych szczegółów dotyczących nowego telefonu, ale sam fakt jej obecności potwierdza istnienie tego modelu. Z ostatnich przecieków wynika, że smartfon do sprzedaży trafi 2018 roku. Nie ma jednak powodów do ekscytacji, gdyż data jego premiery była już wielokrotnie przesuwana.

Mówi się też, że telefon będzie dostępny w ograniczonej liczbie egzemplarzy. Samsung chce bowiem zbadać rynek, zanim zdecyduje się rozpocząć seryjną produkcję tego sprzętu.

Galaxy X

Źródło: Mobielkopen.net

You may also like...