Call Of Duty Mobile w jeden dzień zarobiło 2 mln dolarów

Dostępna do wtorku na Androida oraz iOS gra Call Of Duty Mobile, już zarabia niemałe pieniądze. W jeden dzień przyniosła twórcom ponad 2 mln dolarów zysku.

Marka Call of Duty nadal cieszy się ogromną popularnością. Potwierdza to udostępniona właśnie na Androida oraz iOS najnowsza gra Call Of Duty Mobile. Tytuł ukazał się na smartfony we wtorek i według najnowszego raportu Sensor Tower, w zaledwie jeden dzień zarobił 2 mln dolarów.

Firma twierdzi, że gra ma już ponad 20 mln instalacji, a co ciekawe aż 14 procent grających pochodzi z Indii. Mogłoby się wydawać, że to w Stanach Zjednoczonych wspomniana produkcja będzie najpopularniejsza. Sensory Tower twierdzi jednak, że USA zajmuje dopiero 9 miejsce z wynikiem 9 procent.

Nowa produkcja oferuje tryb battle royale z udziałem 100 graczy, a także tryb deathmatch, w którym walczą ze sobą 5-osobowe drużyny. Rzecz jasna nie mogło też zabraknąć ikonicznych multiplayerowych map, jak również doskonale graczom znanej możliwości personalizacji broni i wyposażenia. Możemy też bawić się w trybie rankingowym oraz stworzyć własny klan i walczyć o atrakcyjne nagrody.

Gra jest w pełni darmowa i można ją pobrać na Androida oraz iOS. Zawiera rzecz jasna mikrotransakcje, więc należy liczyć się z tym, że od czasu do czasu trzeba będzie sięgnąć do portfela. Jeśli więc chcecie dołączyć do 20 mln grających, to znajdziecie grę pod powyższymi linkami.

Call Of Duty Mobile

Źródło

You may also like...