OnePlus 5 zadebiutuje 15 czerwca

Poznaliśmy datę debiutu OnePlus 5. Najnowszy smartfon chińskiej firmy, w sprzedaży pojawi się już 15 czerwca. Jego nieoficjalna cena to 449 euro.

OnePlus 5 nie jest może tak bardzo oczekiwanym telefonem jak Galaxy Note 8, czy iPhone 8, ale też warto się nim zainteresować. Ma bowiem specyfikację bardzo podobną do Galaxy S8, a będzie od niego kosztować znacznie taniej.

Dotychczas nie wiadomo było kiedy nowy smartfon trafi do sprzedaży. Wprawdzie wcześniejsze doniesienia sugerowały czerwiec, ale bez żadnych konkretów. Teraz się to zmieniło, gdyż do sieci wyciekł jeden z emaili pracowników producenta, dotyczący daty premiery sprzętu.

Email wskazuje, że OnePlus 5 pojawi się w sprzedaży 15 czerwca. Naturalnie informacja ta nie jest potwierdzona, ale pasuje do wcześniejszych doniesień.

Przypomnę jeszcze, że telefon dostanie Snapdragona 835 oraz tylną kamerę opracowaną wspólnie ze specjalistami z serwisu DxO. To ci ludzie, którzy na co dzień zajmują się testowaniem i oceną kamer znajdujących się w smartfonach.

OnePlus 5

Źródło: Gizmochina.com

You may also like...

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *