OnePlus 6 także ma wcięcie w ekranie

Wygląda na to, że charakterystyczne wcięcie w wyświetlaczu, które ma iPhone X, stanie się wkrótce bardzo popularne. Kolejnym smartfonem, który je otrzymał jest chiński OnePlus 6.

Apple prawdopodobnie udało się spopularyzować kolejną cechę konstrukcyjną smartfonów. Zastosowane w modelu iPhone X charakterystyczne wcięcie w górnej części wyświetlacza, pojawia się bowiem w kolejnych urządzeniach.

Wczoraj prezentowałem model Asus Zenfone 5, a teraz w sieci pojawiły się pierwsze fotki OnePlus 6, w którym również je znajdziemy. Na zdjęciach pochodzących z Chin widać urządzenie o nowoczesnej stylistyce, którego wyświetlacz zgodnie z obowiązującą modą, pozbawiony jest ramek.

Na górze ekranu znajduje się wcięcie podobne jak w produkcie Apple, w którym zlokalizowano kamerę, sensory oraz słuchawkę. Z pierwszych przecieków na temat specyfikacji wynika, że model oznaczony numerem P7819 dostanie 6 GB RAM oraz 64 GB pamięci użytkowej. Jego systemem operacyjnym jest natomiast Android 8.1 Oreo.

Tylny panel sądząc po tym jak się błyszczy, mógł zostać wykonany z poliwęglanu, albo jest to szkło. Nie jest to jednak metal jak w 5T, a więc można sądzić, ze smartfon wreszcie dostanie funkcję bezprzewodowego ładowania baterii. Na tylnym panelu można też zauważyć podwójny moduł aparatu oraz znajdujący się poniżej czytnik odcisków palców.

OnePlus 6 zostanie oficjalnie zaprezentowany w okolicach maja lub czerwca i wówczas poznamy jego pełną specyfikację techniczną.

OnePlus 6

OnePlus 6

Źródło: Ithome.com

You may also like...

1 Response

  1. Darek pisze:

    Żałosna karykatura telefonu. Kto normalny kupi tak bezczelną i nieudaną podróbkę?