Kolejny obrazek OnePlus 6T pokazuje potrójną kamerę

Coraz lepiej poznajemy wygląd nadchodzącego smartfona OnePlus 6T. Kolejny obrazek prezentuje przedni i tylny jego panel.

Chińska firma OnePlus jest coraz bliżej oficjalnej premiery kolejnego modelu smartfona, którego planuje wprowadzić na rynek jesienią tego roku. Coraz częściej mówi się jednak, że w porównaniu do obecnej generacji, jego ulepszona wersja będzie mieć nieco inny wygląd.

Potwierdza to kolejny obrazek opublikowany na japońskiej platformie społecznościowej Weibo. Widać na nim, że notch umieszczony w wyświetlaczu ma zupełnie inny kształt. Zamiast wąskiego paska jak w obecnym modelu, mamy niewielką łezkę, w której umieszczono obiektyw przedniej kamery. Taka zmiana jest krokiem w dobrym kierunku, gdyż notch mniej rzuca się w oczy, a tym samym mniej przeszkadza.

Na zdjęciu widoczny jest także tylny panel telefonu, gdzie znajduje się potrójna kamera. Nie widać też nigdzie czytnika odcisków palców, więc plotki o zastąpieniu go sensorem zintegrowanym z ekranem mogą być prawdziwe.

Dokładną specyfikację i wygląd telefonu poznamy dopiero pod koniec roku. Jego prezentacja ma się bowiem odbyć 20 lub 21 listopada i w tym samym dniu OnePlus 6T trafi do sprzedaży.

OnePlus 6T

Źródło: Slashgear.com

You may also like...