OnePlus Nord SE nowym budżetowcem chińskiego producenta

Do sieci trafiły szczegóły specyfikacji technicznej nowego smartfona OnePlus Nord SE. To budżetowy model wyposażony w Snapdragona 765G oraz 65 W ładowarkę przewodową.

OnePlus zaczynało swą karierę na rynku smartfonów od produkcji topowych urządzeń oferowanych w przystępnych cenach. Teraz jednak chiński producent coraz bardziej skłania się ku budżetowym modelom. Całkiem niedawno firma wprowadziła na amerykański i europejski rynek dwa tanie modele, a teraz szykuje trzeci o nazwie OnePlus Nord SE. Udało się nam poznać jego częściową specyfikację techniczną.

Urządzenie o roboczej nazwie Ebba, ma Snapdragona 675G, wspieranego przez 6 lub 8 GB RAM oraz 64/128 GB pamięci użytkowej. Sprzęt będzie też posiadał wyświetlacz AMOLED. Na razie nie wiadomo jednak czy częstotliwość jego odświeżania wyniesie 60 Hz czy też 90 Hz.

Nie znamy szczegółów dotyczących aparatów fotograficznych. ale wiemy natomiast że pojawi się 4500 mAh bateria. Dzięki systemowi ładowania Warp Charge 65 o mocy 65 W, jej pełne naładowanie zajmie poniżej 40 minut.

Do premiery OnePlus Nord SE pozostało jeszcze sporo czasu, więc producent ma chwilę na dopracowanie ostatecznej konfiguracji. Jego debiut odbędzie się tuż po premierze OnePlus 9, którą wstępnie zaplanowano na marzec 2021 roku. Można więc założyć, że w sklepach pojawi się wiosną przyszłego roku.

Wiemy na pewno, że smartfon pojawi się w Indiach oraz na rynkach europejskich. Nie wiadomo natomiast czy trafi on na rynek amerykański.

OnePlus Nord SE

Źródło

You may also like...