OnePlus Watch zaprezentowany przed oficjalną premierą

Nie musimy już czekać na oficjalną premierę OnePlus Watch. Unbox Therapy właśnie zaprezentowało zdjęcie przedstawiające jego finalne wzornictwo.

Od pewnego czasu pojawiały się doniesienia wskazujące iż firma OnePlus pracuje nad swym pierwszym smartwatchem. Nie podano wprawdzie oficjalnych szczegółów technicznych, lecz dzięki licznym przeciekom poznaliśmy część oferowanych przez niego funkcji. Oficjalna prezentacja nowego sprzętu miała odbyć się w przyszłym tygodniu, ale najwyraźniej nie musimy tyle czekać.

Serwis Unbox Therapy zaprezentował bowiem zegarek, ujawniając jego wygląd zewnętrzny. Jak zauważycie na poniższym obrazku, desing sprzętu nie kryje żadnych niespodzianek i produkt z wyglądu jest bardzo podobny do swych rywali. Producent zdecydował się na okrągły wyświetlacz, dzięki czemu gadżet przypomina tradycyjny analogowy zegarek oraz dodał dwa boczne przyciski funkcyjne.

Niestety, jak już wczoraj informowałem, OnePlus Watch nie będzie korzystał z platformy Wear OS. Producent potwierdził, że zamiast tego przygotuje własny system bazujący na RTOS. Własna platforma zapewni bowiem znacznie lepsze zarządzanie energią, co przełożyć się na dłuższy czas pracy.

Pełną specyfikację najnowszego zegarka, jak również jego rynkową cenę poznamy już 23 marca, podczas oficjalnej prezentacji.

OnePlus Watch

Źródło

You may also like...