Oppo Find X Lamborghini Edition wyprzedany w 4 sekundy

Mimo wysokiej ceny, Oppo Find X Lamborghini Edition wyprzedał się w ekspresowym tempie. Wszystkie egzemplarze wykupiono w zaledwie 4 sekundy.

Kilka dni temu firma Oppo zapowiedziała nową, specjalną edycję smartfona Find X, opracowaną we współpracy ze firmą Lamborghini. Choć jest to najdroższy smartfon w ofercie chińskiego producenta, to klienci potrzebowali zaledwie kilku sekund, by wykupić wszystkie przygotowane egzemplarze. I to mimo faktu, że sprzęt kosztuje w przeliczeniu 1500 dolarów.

Przypomnę, że specjalna wersja od standardowej różni się przede wszystkim wyglądem zewnętrznym. Telefon posiada bowiem plecki, pomalowane w taki sposób, by przypominały włókno węglowe. W dolnej części tylnego panelu znajduje się natomiast logotyp włoskiego producenta supersamochodów.

Specyfikacja techniczna jest taka sama jak standardowego modelu. Mamy więc 6,42″ ekran AMOLED o rozdzielczości Full HD+ oraz zakrzywionych krawędziach. Jest również wysuwana podwójna kamera z 20 MP + 16 MP sensorem oraz przednia kamera z 25 MP matrycą, także wysuwana w razie potrzeby. Smartfon posiada również Snapdragona 845 z 8 GB RAM oraz 512 GB pamięci flash.

Jego bateria jest jednak mniejsza niż w Oppo X, gdyż ma tylko 3400 mAh, ale za to współpracuje z systemem ultra szybkiego ładowania. Technologia Super VOOC, pozwala naładować ją od 0 do 100% w zaledwie 35 minut. W zestawie ze smartfonem dostaje także bezprzewodowe słuchawki.

Oczywiście błyskawiczna sprzedaż oznacza, że producent przygotował ograniczoną ilość urządzeń, zwykle najwyżej kilka/kilkanaśćie tysięcy, ale i tak tempo robi wrażenie.

Oppo Find X Lamborghini Edition

Źródło: Globemobiles.com

You may also like...