Parametry wyświetlacza OPPO Find X2 ujawnione

Wice prezes OPPO ujawnił parametry wyświetlacza najnowszego modelu OPPO Find X2. Wiemy, że smartfon dostanie panel 2K o odświeżaniu wynoszącym 120 Hz.

Fani marki Oppo niewątpliwie oczekują na premierę kolejnego modelu z rodziny Find X, którego prezentacja ma się odbyć na MWC 2020. Biorąc jednak pod uwagę obawy związane z koronawirusem, same targi stoją pod dużym znakiem zapytania. W ciągu ostatnich kilku dni swój udział w imprezie odwołało bowiem wiele firm, w tym także Sony oraz Nvidia. Na targach nie pojawi się też LTE i ZTE, zaś Samsung ograniczy swą obecność.

Oppo póki co nie odwołało swej obecności, ale na razie nie ma pewności, czy się tam pojawi. Firma postanowiła więc już teraz uchylić rąbka tajemnicy, dotyczącej specyfikacji swego najnowszego modelu OPPO Find X2.

Jej wice prezes podał na Twitterze parametry wyświetlacza nadchodzącego flagowca. Wiemy więc, że ekran będzie miał 120 Hz częstotliwość odświeżania oraz 240 Hz częstotliwość próbkowania. Jego rozdzielczość wyniesie 2K, dodatkowo pojawi się funkcja konwersji z SDR do HDR, zaś HDR ma jasność aż 1200 nitów. Dodatkowo panel ma aż 100 procentowe pokrycie DCI-P3. Prezentowany obraz będzie więc nie tylko bardzo ostry, ale miał naturalne, nasycone kolory.

Wcześniejsze przecieki zdradzają też inne parametry nowego sprzętu. Mówi się, że jego sercem będzie Snapdragon 865, a dodatkowo pojawi się poczwórny aparat tylny z głównym sensorem Sony.

Miejmy nadzieję, że za kilka dni poznamy wszystkie szczegóły techniczne produktu, a także jego oficjalną cenę.

OPPO Find X2

Źródło

You may also like...