Overwatch za darmo przez cały weekend

Za kilka dni Overwatch będzie świętować pierwszą rocznicę istnienia. Z tej okazji Blizzard udostępni grę za darmo. Będzie można w nią zagrać w dniach 26-29 maja.

Overwatch to aktualnie jedna z najpopularniejszych produkcji Blizzarda. Strzelanka na początku roku osiągnęła liczbę 25 zarejestrowanych graczy, którzy spędzają przy niej wiele godzin każdego tygodnia.

Tak duża popularność tego shootera, to nie tylko zasługa dużej dynamiki rozgrywki, ale też szerokiego wachlarzu bohaterów o różnych umiejętnościach i nowych map. Każda z postaci oferuje bowiem inny sposób rozrywki i uzbrojenie, co sprawia, że zabawa szybko się nie nudzi.

Overwatch już za kilka dni będzie świętować pierwszą rocznicę obecności na rynku. Blizzard postanowił to wydarzenie uświetnić m.in., poprzez darmowy weekend, który odbędzie się w dniach 26-29 maja. W tym czasie każdy chętny będzie mógł pobrać strzelankę całkowicie za darmo i grać aż do zakończenia promocji.

W tym czasie użytkownicy pecetów oraz konsol PlayStation 4 i Xboxa One, dostaną dostęp do wszystkich 24 postaci oraz 14 map. Będą też mogli korzystać z wszystkich oferowanych trybów rozgrywki, zdobywać kolejne poziomy, skrzynki oraz odblokowywać możliwości personalizacji postaci.

Co ważne, gracze którzy rozpoczną w tym czasie progres, będą go mogli kontynuować w pełnej wersji Overwatch. A jeśli gra się Wam spodoba i zapragniecie ją kupić, to w bardzo atrakcyjnej cenie dostaniecie ją na tej stronie.

Overwatch

Źródło: Playoverwatch.com

You may also like...