PewDiePie popularniejszy niż Rihanna i Taylor Swift

Felix Kjellberg, znany jako PewDiePie, to bez wątpienia najbogatszy youtuber. Jest on również najpopularniejszym twórcą treści na portalu YouTube, gdyż jego kanał jako pierwszy na świecie zanotował ponad 10 mld odtworzeń.

Wielu próbuje zaistnieć na portalu YouTube licząc na sławę i duże pieniądze, jednak niewielu się tak sztuka udaje. Do tych, którzy osiągnęli sukces należy Felix Kjellberg, szerzej znany jako PewDiePie. Niedawno dowiedzieliśmy się, że jest on bez wątpienia najbogatszym twórcą treści na portalu, który tylko w ubiegłym roku zarobił na produkowanych przez siebie filmach 7,45 mln dolarów. Teraz okazuje się, że jest również najpopularniejszym.

Jego kanał jako pierwszy przekroczył liczbę 10 mld odtworzeń. To oznacza, że wszystkie opublikowane tam filmy, obejrzano łącznie ponad 10 mld razy. Jest to ogromne osiągnięcie, zważywszy na fakt, że kanały należące do tak popularnych artystek jak Rihanna i Taylor Swift, mają odpowiednio 7,1 oraz 6,2 mld odtworzeń.

Obecnie liczba subskrybentów kanału należącego do PewDiePie dobija już do 40 mln i nie zanosi się na to, by twórca zaczął tracić widzów. A pewnie wkrótce zyska ich jeszcze więcej, gdyż w październiku wychodzi jego nowa książka zatytułowana “This Book Loves You”, która co ciekawe, nie ma nic wspólnego z jego główną działalnością związaną z grami wideo.

Źródło: Videogamer.com

You may also like...