Piękna uroda każdej kobiety dzięki masce

Każda kobieta chce być piękna, lecz nie każdej natura zapewniła urodę, więc muszą się uciekać do innych sztuczek, takich jak odpowiedni makijaż, czy w ostateczności chirurgia plastyczna. Pewna Chinka wymyśliła znacznie łatwiejszy sposób, a jej metoda to piękna uroda dzięki masce.

Zhuoying (Joy) Li, projektantka oraz abiturientkaa nowojorskiej uczelni The New School for Design, opracowała specjalną maskę. Jej produkt w łatwy i szybki sposób upiększy kobietę. Nie wygląda to może zbyt naturalnie, ale patrząc na poniższe zdjęcia trzeba przyznać, że efekt jest bardzo interesujący.

Kosztująca 399 USD maska, przyklejana jest do twarzy specjalnym klejem, a wykonana została z idealnej bionicznej skóry, przypominającej ludzką. Posiada oczywiście wszystkie atrybuty prawdziwej twarzy, a więc brwi, długie rzęsy, pełne usta oraz duże oczy.

Trzeba przyznać, że pomysł jest dziwny, a kobieta nosząca taką maskę przypomina postać z kreskówki. Oczywiście jest to sposób znacznie tańszy od chirurgii plastycznej, ale też mniej efektywny i sprawia, że kobieta po prostu wygląda groteskowo.

piękna uroda

piękna uroda

piękna uroda

piękna uroda

piękna uroda

piękna uroda

piękna uroda

piękna uroda

Źródło: Unifacemask.com

You may also like...