Walmart skupuje iPhona 5

Już za kilka dni na rynku pojawią się nowe modele iPhonów, więc firmy postanowiły zarobić na tym wydarzeniu i oferują skup starszych modeli. Z taką ofertą wyszedł m.in. amerykański Walmart, który uruchomił właśnie nowy program odsprzedaży.

Program działa w 3600 sklepach na terenie USA, przy czym skup nie odbywa się za gotówkę, lecz za specjalne kredyty, które dopiero można wydać na zakup smartfona. Sieć skupuje łącznie 100 różnych modeli smartfonów, płacąc za nie od 50 do 100 dolarów. Najwięcej można otrzymać za sprawnego iPhona 5 w dobrym stanie. Natomiast za Galaxy S2 oraz S3 Walmart płaci opowiednio 52 i 172 dolary.

Niestety oferta ma pewien haczyk. Po pierwsze otrzymane kredyty można wydać tylko na nowy telefon. Po drugie musi to być telefon pre-paid, lub z abonamentem. Nie mówiąc już o tym, że za używkę otrzymany znacznie mniej, niż w przypadku skorzystania z portali aukcyjnych.

Jeśli jednak ktoś nie chce czekać aż towar się sprzeda, bawić się z wysyłką oraz ewentualnym zwrotem pieniędzy, bo nabywcy coś odbije, to oferta wydaje się być całkiem interesująca.

Źródło: Prnewswire.com

You may also like...