Pierwsza aktualizacja opaski Samsung Galaxy Fit usprawnia ładowanie

Samsung udostępnił właśnie pierwszą aktualizację smartbanda Galaxy Fit. Patch poprawia stabilność pracy urządzenia oraz usprawnia ładowanie jego baterii.

Coraz więcej osób prowadzi aktywny styl życia, starając się zażywać jak najwięcej ruchu. Wielu użytkowników chce przy tym śledzić postępy w ćwiczeniach, kontrolując ilość spalonych kalorii, czy też liczbę wykonanych kroków. Umożliwiają im to tzw. smartbandy, których jednym z większych producentów jest Samsung.

Koreański koncern całkiem niedawno wprowadził do sprzedaży nową opaskę, która nazywa się Galaxy Fit. Firma właśnie udostępniła jej pierwszą aktualizację oprogramowania, wprowadzającą kilka zmian. Poprawka o numerze R370XXU0ASG1 waży około 20 MB i poprawia stabilność działania sprzęt oraz usprawnia ładowanie jego baterii. Dodatkową zmianą jest zupełnie nowy przycisk ekranowy, służący do uruchamiania widgetu dokonującego pomiaru tętna.

Jeśli posiadacie już opaskę Samsung Gear Fit, którą w polskich sklepach dostaniecie w cenie około 400 zł, to możecie pobrać aktualizację. Wystarczy uruchomić aplikację Wearable w naszym telefonie. Jej dystrybucja na razie rozpoczęła się od Francji. Ale w nadchodzących dniach powinna trafić także do pozostałych europejskich krajów, w tym również Polski.

Samsung Galaxy Fit

Źródło: Tizenhelp.com

You may also like...