Są już pierwsze klony Samsunga Galaxy S21+ i S21 Ultra

W Chinach pojawiły się już pierwsze klony najnowszych smartfonów Samsunga. W tamtejszych sklepach można dostać klony Galaxy S21+ oraz Galaxy S21 Ultra.

Nie da się ukryć, że Chiny bardzo luźno podchodzą do kwestii ochrony znaków towarowych i bardzo często można tam dostać podróbki znanych produktów. Wprawdzie tamtejsze władze walczą z tym procederem, ale mimo to fałszerzom często udaje się ominąć zakazy i wprowadzić do sprzedaży swe podróbki.

W chińskich sklepach właśnie pojawiły się podróbki najnowszych flagowców Samsunga, które swą oficjalną premierę będą miały 14 stycznia. Można tam dostać klony dwóch urządzeń z nowej rodziny, mianowicie Galaxy S21+ oraz Galaxy S21 Ultra.

Galaxy S21 Ultra

Jak możecie zobaczyć na poniższych zdjęciach, oba klony są z wyglądu bardzo podobne do wczesnych renderów obu modeli. Podobnie jak oryginały, posiadają również moduły tylnego aparatu, które stanowią przedłużenie ramki telefonu. Na pleckach umieszczono również nazwę producenta oraz modelu, aby maksymalnie przypominały oryginalny sprzęt.

Galaxy S21 Ultra

Niestety nie wiadomo jakie parametry techniczne mają klony nowych smartfonów Samsunga. Ale pewne jest, że nie jest to Snapdragon 888 lub Exynos 2100. Nie powinniśmy także oczekiwać 6,3″ wyświetlacza Full HD+ ze 120 Hz odświeżaniem lub 6,9″ panelu 2K, który ma S21 Ultra. Zazwyczaj w takich podróbkach znajdują się wnętrzności znacznie słabszych smartfonów, aby ich cena mogła być bardzo atrakcyjna dla potencjalnych klientów.

Oba smartfony jedynie z wyglądu przypominają więc nowe produkty Samsunga.

Źródło

You may also like...