Pierwsze zdjęcia Samsunga Galaxy Note 8

W sieci pojawiły się pierwsze zdjęcia Galaxy Note 8. Przedstawiają prawdopodobnie ostateczną wersję prototypu nowego smartfona, którego Samsung pokaże za kilka dni.

Dotychczas mogliśmy oglądać jedynie rendery nadchodzącego smartfona Galaxy Note 8, ale teraz się to zmieniło. W sieci pojawiły się bowiem pierwsze zdjęcia, na których możemy zobaczyć nowy produkt Samsunga.

Zdjęcia opublikowane przez Slashleaks przedstawiają prawdopodobnie jeden z finalnych prototypów nowego smartfonu, który oficjalnie zostanie pokazany 23 sierpnia. Telefon ma nieco inny kształt, więc wbrew wcześniejszym sugestiom, nie jest zbyt podobny do Galaxy S8.

Na fotografiach widać jednak dedykowany przycisk do Bixby znajdujący się na lewej krawędzi. Na tylnym panelu znajduje się z kolei czytnik odcisków placów, obok którego umieszczono moduł podwójnego aparatu fotograficznego. Galaxy Note 8 będzie bowiem pierwszym smartfonem Samsunga, posiadającym taki aparat.

Na zdjęciach zobaczymy także nowy S Pen, choć w przypadku tego akcesorium, nie różni się ono wyglądem od poprzedniej generacji.

Przypomnę, że 23 sierpnia odbędzie się w Nowym Jorku event, na którym Samsung oficjalnie zaprezentuje swój produkcji. Poznamy wówczas jego cenę oraz ostateczną specyfikację techniczną.

Galaxy Note 8

Galaxy Note 8

Galaxy Note 8

Galaxy Note 8

Źródło: Slashleaks.com

You may also like...