Największy fan Pokemon GO ma 70 lat. Gra równocześnie na 11 smartfonach

Gry mobilne wcale nie są rozrywką wyłącznie dla dzieci. Udowadnia to 70-letni Chen San-yuan, który jest największym fanem Pokemon Go. Gra równocześnie na kilkunastu smartfonach.

Pokemon Go czasy największej świetności ma już za sobą, choć nadal może pochwalić się sporą liczbą użytkowników. Na ich tle najbardziej wyróżnia się jednak Chen San-yuan. Dla niego produkcja Niantic Labs, stała się praktycznie głównym sposobem spędzania wolnego czasu.

70-latek jest bez wątpienia nie tylko najstarszym, ale też najbardziej oddanym fanem tej popularnej gry mobilnej. Mężczyzna wzbudził zainteresowanie w sierpniu tego roku, gdy zauważono go podczas jazdy na rowerze. Nie byłoby w tym nic niezwykłego gdyby nie fakt, że na kierownicy miał zamontowane 11 smartfonów, więc błyskawicznie stał się tematem memów. Okazało się, że na wszystkich urządzeniach działała jedna i ta sama gra, mianowicie Pokemon Go.

Tyle smartfonów pozwoliło mu zgromadzić całkiem sporą kolekcję Pokemonów i doskonale je wytrenować. Gracz twierdzi jednak, że mimo sporych możliwości, nie atakuje siłowni innych graczy, gdyż nie chce im robić przykrości. W przeciwnym wypadku z łatwością podbiły ich wszystkich.

70-latek wydał już na swą pasję ponad 1000 dolarów, kupując dodatkowe przedmioty w grze oraz duży powerbank, który zasila wszystkie urządzenia. Musi być naprawdę spory, bo kilkanaście urządzeń zużywa niemało energii. Obecnie mężczyzna nieco zmniejszył liczbę urządzeń, po tym jak zalała go fala krytyki, że stwarza zagrożenie dla innych. Aktualnie korzysta z 6-9 smartfonów, a dodatkowo posiada specjalnie zmodyfikowane urządzenie noszone, przy pomocy którego automatycznie chwyta nowe stworki. Nie rozprasza więc swej uwagi.

Pokemon Go

Źródło: Twitter.com

You may also like...