Pomóż Xiaomi testować Oreo dla Mi A1

Chińska firma Xiaomi szuka posiadaczy modelu Mi A1, którzy pomogliby jej testować betę Androida Oreo. Każdy chętny może się zgłosić do 12 grudnia.

Producenci smartfonów bardzo chętnie zapraszają do współpracy zwykłych użytkowników, udostępniając im bety nowych aktualizacji systemowych. Wychodzą bowiem ze słusznego założenia, że im więcej osób się tym zajmie, tym więcej błędów i niedoróbek zostanie wychwyconych przed premierą oprogramowania.

Xiaomi również zna tę zasadę, dlatego zaprasza wszystkich posiadaczy modelu Mi A1, do udziału w beta testach Androida 8.0 Oreo. W testach może uczestniczyć każdy właściciel tego telefonu, o ile zgłosi się do firmy do 11 grudnia do godziny 11:59. Wystarczy posiadać zainstalowaną aplikację MIUI Global Forum, a następnie wypełnić specjalny formularz, podając m.in., numer IMEI telefonu.

Firma nie stawia ograniczeń w kwestii miejsca zamieszkania, więc można się zgłaszać nawet z Polski. A jedynym warunkiem, oprócz posiadania telefonu, jest posługiwanie się biegle językiem angielskim. Jest to konieczne do komunikacji z producentem oraz innymi uczestnikami testów, z którymi omawiane będą wykrywane błędy oraz nowe funkcje, które zostaną wprowadzone.

Testy oczywiście muszą chwilę potrwać, więc na razie nie wiadomo kiedy producent zdecyduje się udostępnić pełną wersję nowego systemu operacyjnego. Więcej informacji na ten temat uzyskacie na tej stronie. A jeśli nie macie jeszcze tego modelu, to możecie go kupić w tym sklepie.

Xiaomi Mi A1

Źródło: Miui.com

You may also like...