Pomysł na prezent komunijny – tablet

Maj to przede wszystkim czas Pierwszych Komunii. Wielu rodzicom i gościom sen z powiek spędza pomysł na prezent na to ważne wydarzenie w życiu dzieci. Do najbardziej popularnych upominków na komunię 2014 należą gadżety elektroniczne, a wśród nich tablety. To urządzenie, które będzie służyć i do nauki, i do zabawy. Takie tablety o wysokich parametrach i zaawansowanej technologii, a jednocześnie w bardzo przystępnej cenie proponuje marka Kruger&Matz, zajmująca się produkcją designerskich urządzeń mobilnych.

I Komunia Święta jest jednym z ważniejszych wydarzeń w życiu każdego dziecka i jego rodziców. Częstym dylematem, który towarzyszy temu wydarzeniu, jest kwestia prezentów. Wśród tegorocznych prym wiodą gadżety elektroniczne, przede wszystkim tablety. To mądry prezent, z którego dziecko może korzystać przez wiele lat. Tablet oferuje mobilność, jest lekki, zdecydowanie tańszy od komputera czy laptopa, a z powodzeniem może go zastąpić. Poza tym, że zapewnienia rozrywkę, można na nim czytać książki w wersji elektronicznej, sporządzać notatki, oglądać filmy, robić zdjęcia i przede wszystkim korzystać z internetu.

Tablet to coraz popularniejszy prezent z okazji I Komunii. W tym okresie odnotowujemy wzrosty sprzedaży. Marka Kruger&Matz oferuje urządzenia o wysokich parametrach, najwyższej jakości, z zaawansowaną technologią, jednak w dużo niższych cenach niż gadżety popularnych, zagranicznych marek. To dlatego goście i rodzice tak chętnie sięgają po nasze tablety” – mówi Michał Leszek, Dyrektor Marketingu Kruger&Matz.

Marka Kruger&Matz to szeroka oferta tabletów, jednak jako prezent komunijny szczególnie polecane są dwa modele: KM0794GPS oraz KM0792. Ten pierwszy wyróżnia system Android 4.2.2, czterordzeniowy procesor Rockship 3188 Cortex A9 o taktowaniu 1.6GHz oraz wbudowany odbiornik GPS, dzięki czemu można na nim uruchomić dowolną mapę i korzystać z niego jako nawigacji. Ekran IPS o przekątnej 7” i rozdzielczości 1024×600 zapewnia idealnie wyraźny obraz w każdych warunkach, a funkcja 5-punktowego dotyku to gwarancja precyzyjnej i komfortowej obsługi. Dużą zaletą KM0794GPS jest też płynne odtwarzanie plików multimedialnych, a wbudowane 8GB pamięci wewnętrznej, którą można rozbudować o dodatkowe 32GB za pomocą karty pamięci, pozwala na zapisanie dużej liczby gier, filmów, zdjęć i innych informacji. Urządzenie posiada także dwie kamery, dzięki czemu można nagrywać filmy oraz wykonywać zdjęcia.

KM0792 od Kruger&Matz to także model z 7” ekranem o rozdzielczości 1024x600px, która zapewnia przejrzysty obraz oraz doskonałe odzwierciedlenie kolorów. Urządzenie pracuje w oparciu system Android 4.2 i dwurdzeniowy procesor Rockship 3168 o taktowaniu 1.2 GHz wspomagany 1 GB RAM. To, co wyróżnia ten tablet na tle innych to przede wszystkim wyjątkowy design. Wszystkie zaawansowane funkcje zostały zamknięte w lekkiej i smukłej, a jednocześnie eleganckiej obudowie w kolorze białym.

Tablet Kruger&Matz KM0794GPS kosztuje 399 zł. Z kolei cena modelu KM0792 to 299 zł.

Źródło: Lechpol.pl

You may also like...