Uniwersalny powerbank UGREEN naładuje smartfony i laptopy

UGREEN 100 W to najnowszy powerbank dostępny na europejskim rynku, który zainteresuje wielu użytkowników. Dzięki dużej mocy naładuje nie tylko smartfon, ale również laptopa.

Większość powerbanków dostępnych w sprzedaży, to urządzenia dedykowane głównie smartfonom oraz tabletom. Ich moc jest bowiem zbyt niska, by naładować także laptopa. Jeżeli więc pracujemy na komputerze poza domem i chcemy to robić znacznie dłużej, musimy poszukać zupełnie innego sprzętu.

Takiego jak najnowszy powerbank UGREEN 100 W, który pojawił się właśnie w Europie. To uniwersalne urządzenie o dużej mocy, które możemy wykorzystać nie tylko do naładowania słuchawek, smartwatcha lub smartfona.

powerbank
Źródło: UGREEN

Dzięki portowi PD 3.0 USB-C o maksymalnej mocy wyjściowej 100 W, możemy również naładować nasz laptop. Według producenta, naładowanie 14-calowego MacBooka Pro do 50 procent zajmie nam jedynie 30 minut. Mamy też drugi port USB-C PD 3.0, który zapewnia do 45 W mocy, nawet gdy korzystamy z obu. Trzecie wyjście USB-A ma natomiast 18 W.

Gadżet wyposażono w litowo-jonową baterę o pojemności 25000 mAh, która pozwala 1,3-krotnie naładować wspomnianego MacBooka. Możemy również trzykrotnie uzupełnić baterię Samsunga Galaxy S23 Ultra lub 5,6-krotnie iPhone’a 14. Natomiast umieszczone na obudowie diody LED pokazują nam ile energii pozostało jeszcze w akumulatorze.

Powerbank o wymiarach 160 x 80 x 260 mm waży 621 gramów, a producent sprzedaje go na Amazonie w cenie 149,99 euro.

Gdybyście szukali innych powerbanków, to na tej stronie znajdziecie szeroki wybór w przystępnych cenach. #reklama

powerbank
Źródło: UGREEN

You may also like...