Poznaliśmy wygląd i funkcje Huawei Watch GT 2 Pro

Huawei ma na ten rok w planach kilka nowych smartwatchy. Jednym z nich jest Huawei Watch GT 2 Pro, którego wygląd i funkcje udało nam się poznać.

Jak niedawno informowałem, Apple Watch jest aktualnie najchętniej kupowanym smartwatchem i posiada ponad 50 procentowy udział w rynku. Nie oznacza to jednak, że inni producenci się poddali i wycofali z tego sektora.

Huawei chce w tym roku wprowadzić na rynek kilka nowych urządzeń noszonych, a jednym z nich jest Huawei Watch GT 2 Pro. Turecki serwis Huaweiailesi pokazał nam wygląd nadchodzącego smartwatcha oraz ujawnił jakie funkcje będzie oferował.

Huawei Watch GT 2 Pro

Jeśli chodzi o stylistykę produktu, to w tej kwestii nie oczekujmy radykalnych zmian. Zegarek podobnie jak poprzednik, nadal ma okrągły kształt. Produkt ma być także dostępny w dwóch wariantach: klasycznym oraz sportowym. Pierwszy spodoba się fanom szarości, gdyż będzie oferowany w kolorze Nebula Gray. Drugi natomiast pojawi się w wersji Night Black. Oba warianty są smuklejsze i mają bardziej elegancki design od wersji non-Pro.

Huawei Watch GT 2 Pro

Tym razem nie ma jednak tachometru, zaś zaczepy do bransolety są większe. Nadal jednak pozostawiono dwa przyciski po prawej stronie koperty. Zdjęcia sugerują też obsługę połączeń głosowych, co może świadczyć o tym, iż będzie dostępna również wersja LTE. Pokazują także odporność na wodę, natomiast bateria na jednym ładowaniu wystarczy na około dwa tygodnie pracy.

Huawei Watch GT 2 Pro

Sprzęt będzie też miał funkcję bezprzewodowego ładowania ze smartfona lub stacji dokującej ze złączem USB-C.

Huawei Watch GT 2 Pro

Huawei Watch GT 2 Pro będzie miał premierę prawdopodobnie równocześnie ze smartfonami z serii Mate 40. Jego oficjalna prezentacja odbędzie się 10 września w Chinach.

Źródło

You may also like...