Problemy z dźwiękiem w Google Pixel

Lista problemów, których doświadczają użytkownicy nowych smartfonów Google Pixel i Pixel XL, coraz bardziej się wydłuża. Można teraz dopisać do niej kłopoty z dźwiękiem oraz jego zniekształcenia przy wyższym poziomie głośności.

Google Pixel, który jest następcą urządzeń z rodziny Nexus, sprzedaje się wprawdzie znakomicie, ale jego użytkownicy wciąż narzekają na kolejne problemy, które przeszkadzają w użytkowaniu tego sprzętu i pełnym wykorzystaniu jego możliwości.Były już kłopoty z wyświetlaczami, jak również aparatem fotograficznym, a teraz doszły problemy z dźwiękiem. Okazuje się bowiem, że jakość dźwięku w przypadku ustawienia maksymalnego poziomu głośności, pozostawia bardzo wiele do życzenia. Tak wynika z wpisów użytkowników, które pojawiły się na forum Reddit.

Na trzech najwyższych poziomach głośności, pojawiają się duże zniekształcenia. Oczywiście użytkownicy smartfonów doskonale wiedzą, że przy maksymalnym natężeniu głosu, jakość audio jest bardzo słaba, gdyż wynika to ze słabego wzmacniacza oraz kiepskiej jakości samych głośników. Tu jednak problem pojawia się na aż trzech poziomach głośności.Przedstawiciele Google zapewniają, że firma przyjrzy się temu problemowi. A na razie użytkownicy Google Pixel wymieniają wadliwe smartfony w sklepach, w których je nabyli.

Źródło: Reddit.com https://www.reddit.com/r/Android/comments/5j091c/psa_currently_on_my_4th_pixel_xl_replacement_due/

You may also like...