Prototyp Moto G5 Plus dostępny na OLX

Na popularnej tablicy ogłoszeń OLX pojawiła się oferta sprzedaży prototypu najnowszego smartfona Motoroli, czyli Moto G5 Plus. Oferowano go w przeliczeniu za kwotę 366 euro.

Czasem zdarza się, że jakiś pracownik nielegalnie wyniesie z firmy prototyp nowego telefonu, a następnie będzie go próbował sprzedać. Kilka lat temu taka sytuacja miała miejsce z przypadku jednego z nowych iPhone’ów, ale wbrew pozorom podobne zdarzenia zdarzają się częściej niż sądzimy.Na rumuńskiej wersji portalu OLX (ogłoszenie już usunięto) pojawiła się oferta sprzedaży prototypu telefonu Moto G5 Plus, nowej i wzmocnionej wersji modelu Moto G5 sprzedawanego od kilku miesięcy. Sprzedawca zamieścił nie tylko jego zdjęcia, ale też pełną specyfikację techniczną.

Moto G5 Plus, które w sklepach pojawi się dopiero w marcu i oficjalnie zostanie zaprezentowane podczas MWC 2017, posiada 5,5″ ekran Full HD, zaś jego sercem jest procesor Qualcomm Snapdragon 625. Telefon ma również 4 GB pamięci RAM, 32 GB wbudowanej pamięci użytkowej, a także 13 Mpix tylny aparat i 5 Mpix przedni oraz baterię o pojemności 3080 mAh. Pod wyświetlaczem znajduje się także czytnik linii papilarnych, natomiast w telefonie zainstalowany jest Android 7.0 Nougat.Model Moto XT1685 sprzedawana był bez żadnych akcesoriów i można go było mieć za 386 euro. Sprzedawca nie ujawnił skąd wziął ten telefon, ale można się domyśleć, że nie wszedł w jego posiadanie w legalny sposób.

Źródło: Phonearena.com

You may also like...