Przenośny generator Bluetti PowerOak EB150 dostępny w promocyjnej cenie

Przenośny generator Bluetti PowerOak EB150, można obecnie kupić w Europie w promocyjnej cenie. Urządzenie o pojemności 1500 Wh dostępne jest za 1199 euro.

Nietrudno zauważyć, że firma Bluetti coraz mocniej zaznacza swą obecność na europejskim rynku przenośnych elektrowni. Przedsiębiorstwo wprowadziło już na Stary Kontynent wiele modeli, takich jak AC200MAX, czy też EP500Pro Power Station, a jego najnowszą propozycją jest Bluetti PowerOak EB150. Ten produkt jest szczególnie warty uwagi, gdyż obecnie dostępny jest w Europie w promocji, za 1199 euro. To 100 euro taniej niż dotychczas.

Urządzenie jest przenośnym generatorem o mocy 1000 W. Wyposażono go w akumulatory o pojemności 1500 Wh, dzięki którym może zasilać różnego rodzaju urządzenia. Według producenta, generator będzie nam zasilał laptopa przez ponad 21 godzin, natomiast lodówkę przez około 8,5 godziny. Może być więc bardzo użyteczny w lokalizacjach gdzie występują częste zaniki dostaw energii, lub po prostu na biwaku. Dzięki temu nawet będąc z dala od cywilizacji, nie będziemy musieli rezygnować z nowinek technologicznych.

Sprzęt posiada osiem różnych wyjść, w tym dwa 220 V AC, 12 V gniazdo zapalniczki, 45 W port USB-C oraz cztery 5 W porty USB-A. Natomiast zainstalowana w nim litowo-jonowa bateria LG, ma dość długą żywotność szacowaną na około 2500 cykli ładowania. Można ją naładować z gniazdka w czasie około 8 godzin. Lepiej jednak użyć 200 W paneli solarnych, które firma także ma w swej ofercie. Naładują ją w czasie około czterech godzin.

Bluetti PowerOak EB150 można zakupić bezpośrednio na stronie producenta.

Bluetti PowerOak EB150

Źródło

You may also like...