Przenośny powerbank z funkcją odpalania auta

Firma Imazing wprowadziła do sprzedaży bardzo funkcjonalny powerbank. Oprócz naładowania smartfona lub tabletu, może nam odpalić auto.

Zima to okres, który szczególnie daje się we znaki akumulatorom naszych aut. Niskie temperatury sprawiają, że rano ciężko jest uruchomić pojazd, zwłaszcza gdy parkujemy pod chmurką. Oczywiście można zawsze skorzystać z pomocy sąsiada, ale warto być w tej kwestii samowystarczalnym, a pomoże nam w tym produkt firmy Imazing.

Nowoczesny powerbank nie musi ograniczać się tylko do ładowania urządzeń przenośnych. Coraz częściej pojawiają się bowiem modele wyposażone w booster pomagający uruchomić auto w zimie. I taki też jest opisywany model. Sprzęt wyposażono w baterię o pojemności 12000 mAh, która pozwoli 5-krotnie naładować iPhone’a 7 lub 3-krotnie Galaxy S7. Dodatkowo posiada wbudowaną latarkę LED oraz dwa porty USB.

Najciekawszą funkcją produktu jest jednak możliwość uruchomienia samochodu. Powerbank generuje maksymalnie 1200 A, co pozwala 30-krotnie odpalić nasz pojazd. Oczywiście w zestawie otrzymujemy także kable, przeznaczone do podpięcia baterii do samochodowego akumulatora. Gdy więc w kolejną zimę, przy -30 stopniach Celsjusza nas samochód nie będzie chciał zapalić, to urządzenie może nam pomóc uruchomić silnik. Nie będziemy więc musieli wzywać taksówki lub znajomego, by pomógł nam uruchomić pojazd.

Taki gadżet może być nasz już za 84,99 dolarów.

powerbank

Źródło: Amazon.com

You may also like...