PUBG Mobile trafi też na zachodnie rynki

Mobilna wersja PlayerUnknown’s Battlegrounds może nie być ograniczona tylko do Chin. W kanadyjskim Google Play Store zauważono bowiem betę PUBG Mobile.

Kilka miesięcy temu chiński koncern Tencent nabył prawa do pecetowej wersji gry PlayerUnknown’s Battlegrounds. Firma wówczas zapowiedziała także plany przeniesienia tej produkcji również na urządzenia mobilne. Co więcej, był to nie jeden lecz dwa projekty, które obecnie dostępne są w Chinach w wersji beta.

Nie można jednak wykluczyć, że Tencent nie będzie ograniczał PUBG Mobile tylko do chińskiego rynku i wyda grę również na zachodzie. Wprawdzie oficjalnie nic na ten temat nie wiadomo, jednak uważni internauci dostrzegli betę tej gry w kanadyjskim Google Play Store. Jest to zlokalizowana wersja gry, która oferuje rozgrywkę najbardziej zbliżoną do pecetowego pierwowzoru.

Na razie grę mogą pobrać tylko mieszkańcy Kanady, ale wkrótce powinna pojawić się także w innych rejonach świata. Na razie nie wiadomo co z wersją na iOS, a jeśli chcecie zobaczyć jak wygląda rozgrywka, to zapraszam do obejrzenia poniższego wideo.

Dodam, że największy konkurent PlayerUnknown’s Battlegrounds jakim jest Fortnite, również pojawił się na smartfony. Natomiast pecetową wersję gry możecie zakupić na tej stronie.

PUBG Mobile

PUBG Mobile

PUBG Mobile

PUBG Mobile

Źródło: Vg247.com

You may also like...