myPhone 7300 – klasyczny telefon z 2,8″ ekranem

Choć smartfony wydają się rządzić rynkiem urządzeń mobilnych, to wielu klientów nadal poszukuje zwykłych telefonów. Specjalnie dla nich powstał klasyczny myPhone 7300, wyposażony w 2,8″ ekran.

Model myPhone 7300 został zaprezentowany kilka tygodni temu, podczas targów telekomunikacyjnych w Barcelonie. A teraz można go już kupić w naszym kraju. Telefon wyposażono w elegancką, metalową obudowę oraz baterię zapewniającą długi czas pracy.

Konstruktorzy tego sprzętu postawili na nowoczesne wzornictwo i funkcjonalność. Produkt wyposażono więc w największy ekran wśród wszystkich klasyków marki, który w tym modelu ma aż 2,8″. Dzięki temu odczytywanie wszelkich komunikatów, czy pisanie sms-ów jest proste. A wyświetlacz nie męczy wzroku i zapewnia wyjątkowo łatwą obsługę.

Elegancji dodaje mu metalowa obudowa, która świetnie leży w dłoni i sprawia, że model jest bardziej wytrzymały. Łatwość obsługi uwydatniają duże, podświetlane klawisze, tryb głośnomówiący pozwalający na jednoczesny kontakt z rozmówcą i wykonywanie innych czynności. W tym wibracje, które w dyskretny sposób powiadamiają użytkownika o przychodzącym połączeniu bądź o wiadomości sms.

Telefon posiada także Bluetooth umożliwiające np. podłączenie zestawu głośnomówiącego lub słuchawkowego, a także transmisję danych. Dysponuje również DualSIM, co pozwala korzystać z dwóch różnych numerów telefonicznych. Ma też niezależny slot dla karty pamięci microSD do 32 GB, pozwalającej zapisać jeszcze więcej danych i zdjęć na telefonie, bo te również można pstrykać za pomocą modelu. myPhone 7300 jest wyposażony w aparat, dzięki któremu uwiecznimy chwile warte zapamiętania.

Inną ważną cechą tego modelu jest bateria o pojemności 1200 mAh. Pozwala ona na to, aby telefon działał w stanie czuwania do 10 dni, albo na niemal 9 godzin ciągłych rozmów. Poza tym telefon jest wyposażony w wiele innych przydatnych funkcji tj.: latarkę pozwalającą bezpieczniej przejść przez ciemną klatkę schodową, czy odtwarzacz MP3, budzik i kalkulator.

Telefon dostępny jest w grafitowym kolorze, w cenie 119 zł. Więcej informacji na temat tego modelu znajdziecie na tej stronie.

myPhone 7300

Źródło: Myphone.pl

You may also like...

3 komentarze

  1. gieros pisze:

    takie modele są naprawdę najwygodniejsze do dzwonienia, wszystko zależy jakie kto ma potrzeby

  2. Roman pisze:

    Zgadzam się że nie każdy potrzebuje smartfona, mocna bateria i dual sim to argument za zakupem, znam kilka osób którym tyle wystarcza

  3. Hakai pisze:

    Przede wszystkim kategoria wiekowa 60+ stawia na takie proste klawiszowce, są łatwiejsze w obsłudze