MyKronoz ZeFit 4 HR: smartwatch dla aktywnych

Za chwilę przyjdzie wiosna i lato, więc znowu będzie można wyjść na plażę. Wiele osób już teraz zaczyna zrzucać więc zimowe kilogramy, dlatego przyda im się nowy smartwatch MyKronoz ZeFit 4 HR.

Wprawdzie najpopularniejszym smartwatchem na rynku jest Apple Watch, ale nie każdego stać na zakup produktu amerykańskiej firmy. Wiele osób wybiera więc tańsze modele, które oferują wiele funkcji fitness.

Jednym z takich smartwatchy jest model MyKronoz ZeFit 4 HR, zaprojektowany z myślą o osobach aktywnych, miłośnikach joggingu czy wędrówek i spacerów. Smartwatch pokazuje m.in. ilość postawionych kroków, pokonany dystans, liczbę spalonych kalorii czy puls biegacza. W ten sposób możemy nie tylko sprawdzić własne postępy i odpowiednio zaplanować trening, ale także ustawić na zegarku cele, które chcemy osiągnąć.

Po sparowaniu z telefonem ZeFit 4 HR poinformuje nas o przychodzących połączeniach, wiadomościach tekstowych czy e-mailach. Pozwala także zarządzać przechowywaną na urządzeniu mobilnym playlistą z ulubionymi piosenkami. Co ważne, bateria według zapewnień producenta ma wytrzymać około 5 dni bez ładowania. Dlatego nie musimy się martwić, że częste korzystanie z licznych funkcji szybko rozładuje zegarek.

Co ciekawe, smartwatch przydaje się nawet wtedy, gdy już się położymy spać. Urządzenie może monitorować długość i jakość naszego snu, dostarczając dodatkowych informacji odnośnie naszej formy i zdrowia.

Jak przystało na sprzęt przeznaczony dla osób aktywnych, ZeFit 4 HR może pochwalić się stopniem ochrony IP67. Oznacza to, iż smartwatch jest wodoodporny i nie grozi mu awaria nawet przy silnych opadach deszczu. Co ciekawe, jeśli ktoś bardzo nie lubi biegać lub spacerować w czasie deszczu, urządzenie pozwala sprawdzić lokalną prognozę pogody.

Smartwatch ZeFit 4 HR dostaniecie w tych sklepach w cenie około 212 zł.

MyKronoz ZeFit 4 HR

Źródło: Entrymedia

You may also like...