Ranking najszybszych smartfonów AnTuTu zdominowany przez Xiaomi

Najnowsze zestawienie najszybszych smartfonów przygotowywane przez AnTuTu, opanował sprzęt Xiaomi. Modele tej firmy zajęły trzy pierwsze miejsca kwietniowego rankingu.

Popularny benchmark AnTuTu cyklicznie przygotowuje zestawienia najszybszych smartfonów na rynku. Właśnie opublikowano kwietniowy ranking, który może ucieszyć fanów marki Xiaomi. Pierwsze trzy jego miejsca zajmują bowiem urządzenia tego chińskiego producenta.

Na szczycie podium uplasował się model Xiaomi Mi 9 Explorer, za którym znalazł się standardowy Mi 9. Natomiast trzecie miejsce zajął gamingowy smartfon Black Shark 2, wyposażony w rozwiązania stworzone pod kątem potrzeb graczy. Warto też nadmienić, że wszystkie urządzenia umieszczone na szczycie tego zestawienia, posiadają na wyposażeniu procesory Snapdragon 855.

Zestawienie opanowały głównie chińskie modele, a więc znajdziemy w m.in., Meizu 16s, vivo iQOO oraz iQOO Monster. Nie zabrakło w nim również dwóch smartfonów Samsunga. Od koreańskiej marki pochodzą najnowsze flagowce Galaxy S10 oraz S10+.

Pamiętajmy jednak, że jest to zestawienie kwietniowe. Brakuje więc na nim najnowszych smartfonów, takich jak ZTE Axon 10 Pro 5G, Oppo Reno 10x zoom, Lenovo Z6 Pro i nubia Red Magic 3. Są to bowiem modele, które pojawiły się na rynku dopiero teraz, więc na pewno benchmark uwzględni je w kolejnym rankingu.

AnTuTu

Źródło: Mydrivers.com

You may also like...