Aktualizacja Razer Phone 2 wprowadza wiele usprawnień do obsługi kamery

Razer udostępnił kolejną aktualizację dla swego najnowszego smartfona. Poprawka wprowadza do Razer Phone 2 wiele usprawnień, dotyczących głównie kamery.

Razer Phone 2 to bardzo świeży smartfon, który do sprzedaży trafił w październiku tego roku. Producent musiał jednak spieszyć się z premierą, gdyż kilka rzeczy w tym modelu nie zostało do końca dopracowanych. Firma teraz naprawia ten błąd, udostępniając poprawkę, która przynosi wiele przydatnych funkcji.

Nowe oprogramowanie skupia się przede wszystkim na usprawnieniu działania kamery. Poprawia m.in., jakość funkcji HDR, a także dostarcza ulepszoną kolorystykę dla zapewnienia bogatszych i bardziej żywych ujęć. Wprowadzone zmiany poprawiają też doświetlanie zdjęć za pomocą lampy błyskowej, jak również usprawniają autofokus wykorzystywany w trybie portretowym.

Aktualizacja przynosi również kilka poprawek dla systemu audio, jak również parę ogólnych łatek usprawniających działanie smartfona. Patch jest już dostępny OTA, więc posiadacze Razer Phone 2 powinni mieć już możliwość jego zainstalowania. Oczywiście jeśli nie pojawił się odpowiedni komunikat, warto ręcznie sprawdzić w ustawieniach telefonu, czy aktualizacja nie czeka na pobranie. Warto bowiem mieć na uwadze, że dystrybucja odbywa się etapami, więc nie wszystkie państwa otrzymają poprawkę w tym samym czasie. Aktualizacja jest przy tym dość spora, więc warto pobierać ją za pomocą domowego WiFi oraz pamiętać o podłączeniu ładowarki. Wyłączenie się telefonu w trakcie instalacji może być bowiem opłakane w skutkach.

Razer Phone 2

Źródło: Xda-developers.com

You may also like...