Razer Ripsaw HD funkcjonalnym narzędziem dla streamerów

Razer wprowadza do sprzedaży nowy sprzęt dla streamerów. Razer Ripsaw HD oferuje transmisję w 1080p/60 kl./s i współpracuje z pecetami oraz konsolami.

Streaming stał się w ostatnim czasie bardzo popularną gałęzią biznesu, umożliwiającą masie osób zarabianie całkiem niezłych pieniędzy. Aby jednak zajmować się tym na poważnie i zapewnić odpowiednią jakość transmisji, potrzebujemy odpowiedniego sprzętu, który nam ją umożliwi.

Na rynek wchodzi właśnie Razer Ripsaw HD, będący najnowszym produktem znanego producenta akcesoriów dla graczy. Gadżet przeznaczony jest dla osób, które zajmują się streamingiem, ale nie mają wygórowanych potrzeb, a ich budżet jest ograniczony. Sprzęt oferuje więc możliwość transmisji w jakości 1080p w 60 kl./s, a dodatkowo ma 4K passthrough. Przepuszcza więc sygnał w UHD, byśmy nie tracili jakości obrazu podczas zabawy.

Sprzęt wyposażono w wejście i wyjście HDMI, a także gniazdo USB 3.0. Posiada również gniazda audio 3,5 mm (wejście/wyjście), więc może miksować audio z systemu oraz mikrofonu. Użytkownik może wykorzystywać produkt z pecetem, ale także z konsolami Xbox One, PlayStation 4 oraz Nintendo Switch, Jest przy tym kompatybilny z niemal każdą platformą streamingową, taką jak Twitch, Mixer oraz YouTube oraz dedykowanym oprogramowaniem jak OBIS i XSplit.

Razer Ripsaw HD jest już dostępny w sprzedaży na stronie producenta w cenie 169,99 euro.

Razer Ripsaw HD

Razer Ripsaw HD

Źródło: Razer.com

You may also like...