Samsung przygotuje aż cztery warianty Galaxy Note 10

Koreańskie media sugerują, że nadchodzący Galaxy Note 10 będzie dostępny w czterech różnych wersjach. W ten sposób producent dotrze do większej liczby klientów.

Samsung doskonale wie, że receptą na sukces jest jak największe zróżnicowanie oferty. Dzięki temu można dotrzeć z własnymi produktami do konsumentów o różnych potrzebach i budżecie.

Ta strategia jest najlepiej widoczna na przykładzie serii Galaxy S, która do początku oferowana była w kilku wariantach. Ostatnio jednak producent znacznie powiększył jej liczbę i nowy Galaxy S10 jest dostępny w czterech wersjach. Oprócz standardowego Galaxy S10, mamy jeszcze tańszy wariant S10e, droższy i większy S10 Plus oraz wersję S10 5G, przeznaczoną do współpracy z nową generacją sieci mobilnej.

Według koreańskiego serwisu ETNews, podobną strategię producent zamierza zastosować również w przypadku modelu Galaxy Note 10. Dziennikarze twierdzą, że producenta zaskoczyła popularność S10, który w pierwszym kwartale sprzedał się w liczbie 14,5 mln egzemplarzy. Zazwyczaj było to maksymalnie 11 mln i koncern uważa, że lepsze wyniki sprzedaży są związane z większą liczbą dostępnych modeli. Dlatego chce tę samą strategię zastosować w kolejnym modelu.

Po raz pierwszy seria Note będzie więc dostępna w dwóch różnych rozmiarach. Pierwszy z nich będzie posiadał wyświetlacz 6,28″, natomiast drugi otrzyma panel o przekątnej aż 6,75″. Każdy z nich będzie dostępny zarówno w wersji LTE, jak i 5G. Różnice pojawią się również w ilości tylnych aparatów, gdyż większy wariant zaoferuje ich cztery, natomiast mniejszy otrzyma trzy.

Pamiętajmy, że informacje nie są na razie potwierdzone, więc powinniśmy do nich podchodzić z rezerwą. Oficjalna prezentacja odbędzie się latem, więc wówczas poznamy wszystkie szczegóły techniczne nowego modelu.

Galaxy Note 10

Źródło: Etnews.com

You may also like...