RedMagic Cyberpods: stylowe słuchawki dla fanów gier

Należąca do ZTE marka Nubia wprowadziła właśnie do sprzedaży nowe bezprzewodowe słuchawki dla graczy. RedMagic Cyberpods kosztuje w Europie 49,90 euro.

Słuchawki dla graczy zazwyczaj oferowane są w wersji przewodowej, jednak coraz częściej bawimy się nie tylko na komputerach, ale też na smartfonach. Przydałyby się więc słuchawki pozbawione przewodów, które zapewniają nie tylko świetne brzmienie, ale także pełną swobodę ruchu.

Parę dni temu pojawiły się słuchawki Razer Hammerhead Pro, które opracował znany producent akcesoriów. ZTE nie chce być od niego gorsze i właśnie wprowadza na rynek model RedMagic Cyberpods, którego oferuje pod szyldem Nubia.

Jak przystało na produkt dedykowany graczom, słuchawki prezentują się bardzo nowocześnie. Gamingowy styl sprzętu dodatkowo podkreśla świecące na czerwono logo producenta umieszczone na obudowie. Odpowiednio zestrojone przetworniki dbają o wysoką jakość oferowanego brzmienia, a dodatkowo producent zadbał o niskie opóźnienie dźwięku. Wynosi ono ze smartfonem RedMagic jedynie 39 ms, co jest bardzo dobrym wynikiem. Dzięki temu nie musimy przejmować się brakiem synchronizacji dźwięku podczas grania.

RedMagic Cyberpods

Słuchawki dysponują także technologią Bluetooth 5.0 oraz złączem USB-C służącym do ich ładowania. Jeśli natomiast chodzi o baterię, to akumulator w słuchawkach zapewnia do 4 godzin pracy. Połączony z powerbankiem wbudowanym w futerał, łącznie możemy jednak korzystać z nich przez 16 godzin.

RedMagic Cyberpods

Słuchawki RedMagic Cyberpods w Europie dostaniemy za 49,90 euro.

Źródło

You may also like...