Ring Alarm Pro ochroni dom i domową sieć przed włamaniami

Amazon wprowadził do sprzedaży kolejny produkt z kategorii urządzeń bezpieczeństwa. Ring Alarm Pro kosztuje 250 dolarów i będzie chronił nasze mieszkanie przed intruzami.

Współczesne systemy alarmowe chroniące dom przed włamywaczami, nie są już tak drogie i skomplikowane w montażu jak wiele lat temu. Dziś możemy zakupić nowoczesny i łatwy w obsłudze system, którzy dzięki zaawansowanym sensorom będzie strzegł naszej własności.

Takim produktem jest m.in., Ring Alarm Pro, który Amazon po raz pierwszy zapowiedział pod koniec września. Produkt właśnie wszedł do sprzedaży i obecnie każdy chętny może go kupić, by następnie zainstalować we własnym domu. W podstawowej wersji kosztuje 250 dolarów, natomiast za 300 dolarów dostaniemy bardziej rozbudowany zestaw składający się z ośmiu elementów.

Ring Alarm Pro jest systemem alarmowym chroniącym przed włamaniami nie tylko nasze mieszkanie, ale również domową sieć. Urządzenie składa się z centralki z klawiaturą oraz zestawu czujników ruchu i dotyku, które montowane na drzwiach i oknach wykryją próbę włamania.

W komplecie otrzymujemy również bezprzewodowy router WiFi 6 z technologią bezpieczeństwa firmy Eero. Nie zapewni szybki internet w każdym pomieszczeniu naszego domu, ale również zabezpieczy domową sieć przed włamaniem. Router zapewnia transfer na poziomie 900 Mbps i pokrywa swym zasięgiem około 150 mkw. powierzchni mieszkalnej.

Ring Alarm Pro współpracuje także z kamerami monitoringu oraz wideodzwonkami Amazonu, tworząc w ten sposób kompleksowy system ochrony posesji. Jeśli wykupimy pakiet abonamentowy Protect Plus, zyskujemy w ten sposób przechowywanie nagrań z kamer bezpieczeństwa w chmurze oraz profesjonalny monitoring. Usługa zapewnia także całodobowe wsparcie internetowe oraz ochronę sieci. Abonament kosztuje 20 dolarów miesięcznie lub 200 dolarów rocznie za jedną lokację.

System alarmowy jest łatwy w instalacji, a dodatkowo współpracuje z Alexą umożliwiając uzbrajanie i rozbrajanie alarmu za pomocą komend głosowych.

Ring Alarm Pro

Źródło

You may also like...