Ruszyła produkcja oprogramowania dla Galaxy Note 8

Media donoszą, że Samsung rozpoczął już pracę nad oprogramowaniem, które znajdzie się w nachodzącym Galaxy Note 8. Nowy smartfon ma roboczą nazwę “Great” i pojawi się w sprzedaży zapewne jesienią bieżącego roku.

W tym tygodniu informowałem, że Samsung rozpoczął już pracę nad Galaxy S9, kolejną generacją flagowca, którego oficjalna premiera odbędzie się w drugiej połowie kwietnia. Nie jest to oczywiście jedyny topowy model szykowany przez tego producenta.Samsung pracuje bowiem nad Galaxy Note 8 i z doniesień wynika, że rozpoczął już tworzenie oprogramowania dla tego modelu, które ma numery N950FXXU0AQC6/ N950FOXM0AQC6/ N950FXXU0AQC6. Telefon o roboczej nazwie “Great” pojawi się w sprzedaży prawdopodobnie pod koniec bieżącego roku, więc producent musi wcześniej dopracować wszystkie szczegóły.

Następca Galax Note 7 posiadać ma 6,4″ wyświetlacz o obustronnie zakrzywionych krawędziach, który będzie prezentował obraz w 4K. Plotki sugerują również obecność 6 GB RAM oraz 256 GB pamięci użytkowej. Na wyposażeniu tego modelu znajdziemy zapewne również skaner tęczówki, zaś jego sercem będzie Snapdragon 835.

Możemy oczekiwać także usprawnień w zakresie S Pena, a być może także innych zmian konstrukcyjnych, które sprawią, że telefon szybko stanie się pożądany przez użytkowników.

Źródło: Softpedia.com

You may also like...