Galaxy A13 5G będzie jednym z tańszych smartfonów w technologii 5G

Samsung przygotowuje kolejny model z serii A. Galaxy A13 5G będzie jednym z tańszych smartfonów 5G, dostępnych obecnie na rynku, a w sprzedaży pojawi się na początku przyszłego roku.

Wprawdzie w sklepach nie brakuje smartfonów pozwalających korzystać z sieci 5G, lecz większość z nich to topowe modele w dość wysokich cenach. Brakuje natomiast budżetowych urządzeń, które również pozwoliłyby w pełni korzystać z możliwości sieci łączności najnowszej generacji.

Galaxy A13 5G

Samsung próbuje to zmienić. Koreańska marka pracuje aktualnie nad najnowszym modelem Galaxy A13 5G, który pozwoli firmie ugruntować pozycję lidera w segmencie budżetowych urządzeń. Dzięki Zouton oraz @OnLekas możemy zobaczyć jak nowy produkt koreańskiej marki będzie wyglądał. Źródła zaprezentowały bowiem jego rendery oparte na dotychczasowych przeciekach.

Galaxy A13 5G

Smartfon otrzyma całkiem spory 6,48″ ekran o rozdzielczości 2340 x 1080 pikseli. Pod maskę trafi natomiast procesor MediaTek Dimensity 700, współpracujący z 4 lub 6 GB RAM i 64/128 GB pamięci użytkowej. Producent wyposaży go również w zupełnie nowy 50 MP sensor ISOCELL JN1. Aparat tylny będzie potrójny i znajdzie się w nim także 5 MP aparat szerokokątny oraz 2 MP sensor głębi. Przednia kamera pojawi się w doskonale znanym notchu w kształcie kropki wody, jednak na ten moment nie znamy jej parametrów.

Galaxy A13 5G

Galaxy A13 5G będzie także posiadał 5000 mAh baterię oraz gniazdo słuchawkowe, natomiast funkcjonalność zapewni mu Android 11. Sprzęt zadebiutuje na rynku na początku przyszłego roku, a jego cena prawdopodobnie wyniesie 290 dolarów.

Źródło

You may also like...