Samsung Galaxy C10 na pierwszym zdjęciu

W sieci pojawiła się pierwsza fotografia prezentująca Galaxy C10, najnowszy model smartfona Samsunga. Będzie to pierwszy telefon tej firmy posiadający podwójną kamerę.

Plotki o Galaxy C10, najnowszym smartfonie przygotowywanym przez inżynierów Samsunga, pojawiają się już od paru dni. Dotychczas pojawiały się tylko szczątkowe informacje dotyczące specyfikacji technicznej, lecz nie było żadnych zdjęć pokazujących ten model.

To się właśnie zmieniło, gdyż w chińskim portalu Weibo opublikowano pierwszą fotkę tego modelu. Zdjęcie przedstawia górną część tylnego panelu. Można na nim zauważyć, że urządzenie ma obudowę wykonaną z metalu, a w górnej części znajduje się podwójny moduł tylnej kamery z lampą błyskową.

Widać także linie anten umieszczonych tuż nad modułem kamery, które zostały całkiem dobrze komponowane w stylistykę sprzętu. Natomiast na prawej krawędzi znajduje się przycisk włącznika/usypiania sprzętu. Co oznacza, że przyciski regulacji głośności znajdują się pod drugiej stronie.

Przód telefonu pozostaje na razie tajemnicą, więc nie wiadomo czy znajdują się tam fizyczne przyciski, czy też wzorem nowego flagowca, zostaną usunięte. Jest to jednak model z niskiej półki, więc można założyć, że producent pozostanie przy przyciskach.

Niestety wciąż nie wiemy jaką specyfikację będzie mieć Galaxy C10. Póki co wiemy jedynie tyle, że sercem telefonu będzie prawdopodobnie Snapdragon 660. Wielką niewiadomą są natomiast cena i data premiery tego modelu.

Galaxy C10

Źródło: Gsmarena.com

You may also like...